Oddlužování bytů a rodinných domů

Občas se prostě stane, že se člověk opozdí s platbou a né vždy vlastní vinnou. Například zaměstnavatel "zapomene" poslat výplatu, špatně nastavený trvalý příkaz, nebo prostě nečekané výdaje.

V případě, že byla nemovitost zatížená bankovní hypotékou, nebo zástavou nebankovní společnosti obvykle příjde nejdřív upozornění. Bohužel se může stát, že se situace opakuje a věřitel úvěr zesplatní. Tedy ztráta možnosti svůj dluh splácet a vyzve dlužníka doplacení celého dluhu. Je jasné, že normální člověk celou sumu nikdy nemůže doplatit.  Pak následuje exekuce nebo insolvence.

Naše společnost je shcopná pomoci ve všech případech. Od vyplacení hypotečního nebo jiného úvěru až po jednání a vyplacení exekutora. 

Jak probíha oddlužování nemovitostí?

Jednoduše, stačí vyplnit nezávazný formulář a během 24 hodin Vás náš pracovník kontaktuje. Následně provede ocenění nemovitosti, zjistí registry a nabídne řešení. Vždy bude dbát na to aby všechny dluhy nebo případné exekuce byly doplaceny.

Nemovitost následně odkoupíme a uzavřeme spolu nájemní smlouvu. Takže nemovitost můžete i nadále užívat, ale hlavně žádný exekutor ani insolveční správce na ní nedosáhne. Vy naopak můžete využívat všechny výhody trvalého bydliště, včetně příspěvku na bydlení.

Co to pro Vás znamená?
Pro Vás se toho opravdu moc nezmění, bydlíte ve stejném bytě nebo rodinném domě, stále máte trvalé bydliště, máte doplaceny všechny dluhy, nemovitost máte chráněnou před případnými budocími exekucemi.

Co když mi vypovíte nájem?
Nájemní smlouva nelze vypovědět! Pouze za velmi závažné porušení smlouvy, jako například neplacení nájmu po dobu delší než 3 měsíce. A i přetso Vás nikdo nevystěhuje, následně uzavřeme novou nájemní smlouvu na zkušební dobu pů roku. Popřípadě zvážíme snížení výše nájmu.

Je možné nemovitost odkoupit zpět?
Vše je vždy na domluvě, nebráníme se jakékoliv nabídce a vždy jsme připravení vždy jednat k oboustranné spokojenosti.

Jaké jsou tedy výhody třeba oproti půjčce nebo úvěru?
V případě, že se rozhodnete svůj špatně splácený dluh přeúvěrovat, bude to nejspíš nebankovní společnost která Vám nabídne vyšší úrok. Navíc budete muset přeúvěrovat zesplatněný dluh, tedy podstaně více než jste si půvdně půjčili, samozřejmě plus provize různých zprostředkovatelů. Výsledek je že dlu jste si akorát navýšili, splátky výrazně stouply, ale problém není vyřešen pouze odsunut. Takže exekuce a následná dražba je otázkou času.

A u oddlužení odkupem nemovitosti?
Budete mít všechny dluhy doplaceny, nebudete muset splácet urok a jistinu, ale pouze podstatně nižší nájem. Nemovitost je chráněná před exekutory, služby za bydlení jsou placeny včas, samozřejmostí je pojištění nemovitosti a vy tak máte dostatek času na srovnání a zlepšení finanční situace

Pokud se chcete dozvědět více, například kolik bude výkupní cena jak vysoký bude následný nájem, kontaktujte nás pomocí formuláře níže.


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.